ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Jablotron 100

Alarm JABLOTRON 100 je vhodný jak pro obytné prostory, tak i garáže, kanceláře, sklady, dílny apod.

Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, chrání před požárem, záplavou nebo únikem plynu).

 

  • Může zapínat spotřebiče detektorem pohybudetektorem otevření nebo dálkovým ovladačem.
  • Nezávislé zajišťování jednotlivých zón umožňuje hlídat jen vybrané části domu dle momentální potřeby.
  • Pohlídá například jen garáž během dne a potom garáž s přízemím a zahradou v noci.
  • Snadno se ovládá a vyniká moderním designem.
  • Přehledně ukazuje stav střežení částí domu, máte jej pod kontrolou svého mobilu kdekoliv na cestách.
  • Vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO SMS reporty ze systému až 30 uživatelům.
  • Možnost napojení 24 hodin denně, 365 dní v roce na pult centrální ochrany PCO (3 měsíce zdarma) Paměť s kapacitou 1 GB pro uchování událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.

Záruka 7 let

Díky certifikaci naší firmy Vám můžeme nabídnout až 7 letou záruku.

Jestliže se rozhodnete pro montáž naší firmou, získáváte záruku výrobce 5 let na jednotlivé prvky systému. Tato záruka je poskytována přímo výrobcem.

Pokud navíc využijete dodanou bezpečnostní SIM kartu vč. napojení na pult centrální ochrany společnosti JABLOTRON, prodlužuje se záruka na prvky systému na 7 let.

Na provedené práce poskytujeme záruku 2 roky.

Zároveň je možno získat díky certifikované montáži zabezpečovacího systému u své pojišťovny slevu na pojistném na váš dům či byt.

Snadné ovládání

Ovládání alarmu JABLOTRON 100 je tak snadné, že s ním můžete manipulovat, i když máte plné ruce tašek. Je to možné díky tlačítkům na segmentech, které představují jednotlivé části domu a také funkce jako třeba otevírání vrat, či zavlažování… více zde

 

Bezdrátová varianta

Šetrná instalace – kombinace bezdrátového i drátového řešení alrmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Využijte jedinečné bezdrátové technologie JABLOTRON…

 

 

Dostupný odkudkoliv

Mějte přehled o tom, co se děje doma, ve firmě nebo ve vašem autě. S aplikací MyJABLOTRON zajistíte alarm, spustíte zavlažování nebo sledujete provoz svých vozidel. To vše jednoduše přes mobil i přes web… více zde

 


 

Celková ochrana na 3 měsíce zdarma

S montáží nového alarmu JABLOTRON 100 dostáváte automaticky dotaci
na 3 měsíce služby Celkové ochrany zdarma. Zcela bez závazků se tak můžete přesvědčit, co znamená skutečný pocit bezpečí… více zde

 

 

 

 

Nákupní košík