Elektrobures.cz

Naše služby

PODLAHOVÉ ELEKTRICKÉ TOPENÍ

Úsporné elektrické podlahové topení Raychem

Bezkonkurenční topení, kterým získáte více, než vložíte

Certifikáty

Proč si vybrat komfortní vyhřívanou podlahu Raychem

komfort-vana

  • Komfortní a bezpečné vytápění vhodné i pro alergiky
  • Vysoká energetická účinnost a úspora provozních nákladů
  • Bezproblémová instalace a bezúdržbový provoz
  • Vhodné pod většinu podlahových krytin
  • Nadstandardní komplexní záruka

Firma Raychem nabízí celou řadu účinných vnitřních i venkovních aplikací na bázi samoregulační a odporové technologie. Více než 75 let zkušeností ze Skandinávie a soustavný vývoj pak staví tyto aplikace na pomyslný technologický vrchol v tomto oboru. Příkladem je jedinečný systém nesoucí označení inteligentní kabel, který je schopný každým svým centimetrem reagovat na tepelnou situaci v podlaze. Tam, kde dopadá sluníčko, netopí, ale o půl metru dále svou práci odvádí plnou silou.

Je to výsledek vývoje 42 let od vzniku samoregulační technologie Raychem. Patentu úspěšně odzkoušeného i v těch nejdrsnějších podmínkách severského klimatu. Jeho pořízením pro vás doživotně končí starosti s kontrolami technického stavu a údržbou systému. Tvůrci kabelu počítali i s problematikou elektromagnetického pole, které je v aplikacích této technologie zanedbatelné.

Technika a samoregulace

Technologie samoregulace

Samoregulační technologie Raychem se pro své unikátní vlastnosti často stává předmětem pokusů o napodobení. Žádný z těchto pokusů však nemá parametry a výdrž originálu, ten je jen jeden! To vše, ale i mnoho dalších technických a uživatelských předností, umožňuje výrobci nabídnout jedinečnou záruku Total Care na samoregulační technologii i související stavební úpravy.

Podlahové vytápění – cenově dostupný luxus

Technologie odporových kabelů Raychem nabízí nejlevnější způsob podlahového vytápění, bezúdržbový provoz a minimálně 60 let životnosti. Zárukou je 75 let zkušeností v tomto oboru. Možnost regulace, samoregulace a sofistikovaných systémů řízení jsou součástí uživatelského komfortu i progresivní metodou úspor provozních nákladů dosahujících až 25 % ve srovnání s běžnými způsoby vytápění. Například k dosažení tepelné pohody stačí o 2 – 3°C nižší pokojová teplota než při klasickém způsobu vytápění. K zavedení těchto technologií patří i nižší sazba za elektřinu využívaná i k provozu dalších elektrických spotřebičů v domácnosti.
Tyto špičkové technologie ale šetří i zdraví svých majitelů. Elektrické podlahové topení nevíří prach a je tak zvláště vhodné pro alergiky. To samé platí i pro malé děti hrající si na teplé podlaze. Nezapomínejme ani na domácí mazlíčky – psy a kočky, které jsou vířením prachu také silně hroženi.

Nesporným vrcholem je technologie inteligentních samoregulačních kabelů Raychem, přinášejících úsporu již ze své podstaty: netopí zbytečně, netopí tam, kde to není potřebné, a to s přesností do 1 cm, nepřetápí. Nebude vás například omezovat v možnostech rozestavování nábytku či úpravách interiéru – inteligentní samoregulační kabel pod nábytkem netopí! Díky sofistikované technologii řízení netopí ani tehdy, když nemá. Topí tehdy, tolik a tam, kde je to žádoucí. V tomto smyslu je samoregulační technologie Raychem skutečným králem na trhu.

Řešení vytápění pro každou situaci

T2 QuickNet

T2 QuickNet

DVOUŽILOVÁ TENKÁ SAMOLEPICÍ TOPNÁ ROHOŽ

Pro svou malou tloušťku (3 mm) představuje topná rohož ideální řešení jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Vhodné pro použití nejen pod dlaždice a přírodní kámen, ale i pod laminátové podlahy, vinil, apod. Po instalaci oboustranně vyztužené tepelné izolace Izolecta se spotřeba vytápěné podlahy v koupelně rovná spotřebě energie vašeho televizoru.

PDF

T2 QuickNet

T2Blue

FLEXIBILNÍ DVOUŽILOVÝ ODPOROVÝ TOPNÝ KABEL

Velmi oblíbené topné kabely určené pro hlavní nebo doplňkové vytápění. Jsou ideální volbou pro tvarově složité místnosti.  Vhodné pro běžně používané podlahové krytiny.

PDF

T2 QuickNet

T2 Red

INTELIGENTNÍ PODLAHOVÉ TOPENÍ

Samoregulační systém přizpůsobuje automaticky svůj výkon v závislosti na okolní teplotě, a tím snižuje spotřebu energie. Nehrozí žádné riziko přehřátí podlahy. Se samoregulačním kabelem kdykoli přestavíte nábytek v místnosti bez omezení.

PDF

T2 QuickNet

T2 Red & T2 Reflecta

ENERGETICKÉ ÚSPORNÉ PODLAHOVÉ TOPENÍ
Poskytuje další úspory energie ve výši 20 % a více. Tepelně izolační desky s hliníkovou vrstvou se zapuštěným samoregulačním topným kabelem minimalizují tepelné ztráty. Přizpůsobené pro všechny velikosti místností, bez omezení možnosti instalace na betonové i dřevěné konstrukce.

PDF

Dokonalý systém pro optimální komfort podlahového vytápění

1

Energetická úspora

Až 65 % při zahřátí podlahy.
Až 20 % snížení tepelných
ztrát do podlahy.

Chcete-li získat maximální komfort
a efektivitu, doporučujeme
použití termostatu a izolace
podlahy.

Izolační deska Isolecta sníží ztráty
tepla do podlahy až o 20 %.
Green Leaf + Isolecta + Raychem
podlahové topení =
až o 65 % nižší spotřeba za topení.

2

Snadná instalace

Jedna, dva, tři;
instalováno bez potíží.
Všechny systémy podlahového
vytápění Raychem se
snadno instalují s minimálním
nárůstem výšky podlahy
(od 3 mm do max. 15 mm).
Mohou být instalovány na
všechny stavební podklady a
jsou vhodné pro většinu podlahových
krytin.

3

Záruka Total care

Můžete mít klid v duši s vědomím,
že všechny produkty mají záruku
12 let. 20-ti letá záruka na
podlahové topení je platná, pokud
instalaci provedl autorizovaný
instalatér s Certifikátem PRO.
Total Care =
• nový výrobek (včetně
termostatu)
• náklady na instalaci
• oprava nebo výměna
podlahové krytiny

Green leaf

Green leaf

RAYCHEM dotykový
programovatelný termostat

Dopřejte si komfort a neutrácejte zbytečně za elektřinu.
Naše Raychem podlahové topné systémy jsou navrženy
tak, aby minimalizovaly náklady na elektrickou energii.

GREEN LEAF je dotykový termostat s moderním
vzhledem a snadno se nastavuje.

PDF leták ke stažení

Nákupní košík